Niecodzienne zachowanie strony internetowej w wyszukiwarce


krzysiekfila
Posty: 16

Niecodzienne zachowanie strony internetowej w wyszukiwarce

Post#1 » 20 lip 2016, 12:03

Cześć, mam nietypowy kłopot z promowaną przez mnie stroną internetową. Od jakiegoś czasu widzę jej nietypowe zachowanie. Jest ona promowana na dużą liczbę fraz w wyszukiwarce. Natomiast od jakiegoś czasu jedna z fraz Arbeitsmöbel bardzo często zmienia swoją pozycje w wyszukiwarce. Raz jest na samej górze wyników, a kolejnego dnia o 20 pozycji niżej. Do strony nieustannie tworze odnośniki z dobrych miejsc. Sposób linkowania nie zmienił się od początku. Tak, więc nie mam pojęcia co mogę z tym zrobić. Dla innych fraz nie mam tego rodzaju kłopotu. Również nie zmieniałem nic na stronie. Czy ktoś z was może coś mi doradzić?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14

Niespotykane zachowanie strony internetowej w wyszukiwarce

Post#2 » 20 lip 2016, 12:07

Dzień dobry. Cieszę się, że podałeś adres strony i kłopotliwą frazę. Będzie prościej coś poradzić. Po pierwsze zdobywasz linki do strony, ale nie wiem czy spostrzegłeś jak wiele ich tracisz. To może być przyczyną spadków. Stare linki mają o wiele większą moc niż nowo zbudowane. Pozycje domeny mogą także skakać z prostej przyczynny. Algorytm raz zlicza usunięte linki, a raz nie. Jeśli chcesz uspokoić pozycję to skoncentruj się na pozyskiwaniu bardziej trwałych linków. Wraz z jego wiekiem zwiększa się jego moc. Tak, więc takie linki przekazują najwięcej mocy promowanej stronie. Inne aspekt problemu to działania konkurencji. Mogą oni także budować sporą liczbę odnośników, co przekłada się na nieustanne roszady w wynikach wyszukiwania.

podobne tematy:

Wróć do „Na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml