Jak inne firmy to robią?


mariusznowak
Posty: 27
Kontaktowanie:

Jak inne firmy to robią?

Post#1 » 05 lip 2016, 13:18

Witam, mam firmę która zajmuje się instalacją anten satelitarnych w stolicy i jej okolicach. Kilka miesięcy temu przebudowałem stronę na bardziej przyjazną wyszukiwarką. Natomiast zastanawia mnie kwestia - jak inne firmy na hasło instalacje antenowe Warszawa są na pierwszej stronie wyników? Czytałem o pozycjonowaniu witryny internetowej, ale dużo ludzi mówi iż najistotniejsza jest treść na stronie. Natomiast budowanie sztucznych odnośników może zaszkodzić stronie internetowej. Tak, więc dodałem swoją stronę wyłącznie do paru najlepszych katalogów oraz stworzyłem profil na FaceBooku. Niestety nie można znaleźć mojej strony w wynikach. Co robię nie tak jak trzeba?

podobne tematy:

annasowa90
Posty: 9

Jak inne firmy to robią?

Post#2 » 05 lip 2016, 13:35

Witaj. Po pierwsze Internet nie jest najlepszym miejscem do pozyskiwania informacji na temat pozycjonowania strony. Znajduje się w nim sporo nieprawdziwych informacji, niż tych które będą dla ciebie pomocne. Większość osób zdobywa wiedzę w trakcie testów. Żadna osoba nie podzieli się metodami, które są skuteczne i przynoszą duże zyski dla firmy. Tak, więc będzie Ci trudno samemu to zrobić. Z pewnością wyłącznie treścią nie wypromujesz strony. Garść odnośników - nawet tych najlepszych na nie wiele się zda jeśli inne firmy mają ich tysiące. Tak, więc powinieneś zacząć ich pozyskiwać o wiele więcej. Jest dużo stron gdzie możesz umieścić linka do swojej strony za darmo. Zacznij od serwisów tematycznych na początek.

podobne tematy:

Wróć do „Na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml