Szukam dobrej firmy do położenia dachu


mariusznowak
Posty: 27
Kontaktowanie:

Szukam dobrej firmy do położenia dachu

Post#1 » 01 cze 2016, 12:47

Cześć. Niedawno rozmawiałem z sąsiadem, który stawia dom obok mojego. Troszkę mnie nastraszył jeśli chodzi o dekarzy. On szukał dekarzy bynajmniej rok czasu. Źle wykonany dach to wg niego spory problem a, następnie problemy z grzybem. Nie znam się na tym - dlatego czy mogę poznać wasze zdanie w tej materii.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10

Potrzebuje rzetelnej ekipy dekarzy do wykonania dachówki

Post#2 » 01 cze 2016, 13:01

Cześć. To cię sąsiad mocno nastraszył. Jeśli chodzi o kładzenie dachu to sprawa jest podobna jak inne prace budowlane w domu. Profesjonalni dekarze to 0 kłopotów, słabi dekarze to same nerwy. Szukanie sugeruję rozpocząć od takiego typu serwisów internetowych: https://biozamrazarki.pl/?p=236 - tam znajdziesz ogłoszenia ekip dekarskich, które oferują usługi z zakresu krycia dachów. Wybierasz tych wykonawców, którzy mają najwięcej pozytywnych opinii i rozpoczynasz z nimi rozmowy. Później zapraszasz najlepszych dekarzy na teren budowy. Wykonują wycenę, a ty wertujesz oferty. Zawsze warto wziąć pod uwagę sposób rozmowy z fachowcem. Jeśli nie mamy kłopotów z komunikacją to należy rozważyć taką ofertę. Unikajmy firm, którzy nie są w stanie odpowiedzieć na nasze pytania. Przeważnie nie mają pojęcia o swoim fachu.

podobne tematy:

Wróć do „Na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml