Potrzebny dobry kominiarz na wczoraj


mariusznowak
Posty: 27
Kontaktowanie:

Potrzebny dobry kominiarz na wczoraj

Post#1 » 23 maja 2016, 9:30

Witajcie, potrzebuję namiary na sprawdzonego i niedrogiego kominiarza w okolicach Olsztyna. Podzwoniłem do kilku, natomiast ceny są z kosmosu. Od 100 do 300 złotych za przeczyszczenie przewodu kominowego. Jak zapytałem się skąd taka rozbieżność cenowa to usłyszałem, że wszystko zależy od przewodu kominowego. Przecież komin jest zawsze podobny do siebie. Czym może się on różnić?

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10

Potrzebny dobry kominiarz od zaraz

Post#2 » 23 maja 2016, 9:57

Cześć, nie wiem do kogo dzwoniłeś lecz jest to już rozbój w biały dzień. Trzysta złotych za udrożnienie przewodu kominowego to paranoja. Jak długo kominiarzowi z tym zejdzie? U mnie w domu jak udrażnia dwa przewody kominowe i podbija dokumenty dla ubezpieczyciela to zajmuje mu niecałą godzinę. Bierze za usługę sto czterdzieści złotych. Jak nie możesz znaleźć uczciwego kominiarza to zerknij na ten portal: https://biozamrazarki.pl/?p=106 - na pewno znajdziesz odpowiedniego fachowca. Ja zazwyczaj w taki sposób szukam wykonawców do rozmaitych robót przy domu. Jeszcze źle nie trafiłem na specjalistę z tego portalu WWW. Oczywiście zawsze przed wyborem sprawdzę opinię o wybranych fachowcu.

podobne tematy:

Wróć do „Na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml