Sprawdzony lekarz dla dziecka w Zielonej Górze


mariusznowak
Posty: 27
Kontaktowanie:

Sprawdzony lekarz dla dziecka w Zielonej Górze

Post#1 » 18 maja 2016, 12:13

Witajcie, poszukuje lekarza w Zielonej Górze oferującego wizyty domowe. Mam córkę, która często jest chora. Nie mam już sił do stania w kolejkach w przychodni. Także sposób leczenia w mojej opinii jest tam nieskuteczny. Dlatego jest mi potrzebny dobry lekarz pediatra, który szybko postawi dziecko na nogi.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16

Sprawdzony lekarz do dziecka z Zielonej Góry

Post#2 » 18 maja 2016, 13:10

Cześć. Miałem ten sam kłopot co ty z córką. Lekarka w przychodni rozkładała ręce i nie miała pojęcia co zrobić. W Internecie odnalazłem taką stronę: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i zadzwoniłem do kilku gabinetów. Nie było problemu z zamówieniem wizyty w domu. Wszystko miło i bez problemów. Odmienne podejście do chorego dziecka. Najważniejsze, że lekarz wiedział co podać i dziecko już o wiele mniej chorowało. Istotna jest profilaktyka a nie tylko przepisywanie recept.

podobne tematy:

maxkolonko
Posty: 7

Sprawdzony lekarz do dziecka z Zielonej Góry

Post#3 » 19 maja 2016, 11:47

Racja, u nas państwowo to tylko potrafią recepty przepisywać. Na okrągło te same antybiotyki. A jak już jest coś bardzie skomplikowanego to rozkładają ręce. Taka medycyna w naszym kraju panuje. A w gabinecie prywatnym to nagle już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy:

Wróć do „Na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml