Czy warto nabyć mydło alep?


krzysiekfila
Posty: 16

Czy warto nabyć mydło alep?

Post#1 » 28 paź 2016, 11:28

Hej. Spotkałam się ostatnimi czasy z wieloma korzystnymi opiniami na temat mydła alep. Niemniej jednak nie wykorzystywałam przenigdy tego preparatu oraz nie wiem czy są one autentyczne. Podobno produkt taki jak mydło alep http://pachnaca-kraina.pl wolno wykorzystywać na wiele kłopotów skórnych. Osobiście lubię naturalne kosmetyki, właśnie dlatego zwróciłam szczególną uwagę na ten artykuł. Nie obejmuje on w sobie konserwantów i sztucznych składników i ma dużo doskonałych właściwości, a to skłoniłoby mnie do jego zakupu. Mimo to zastanawiam się czy warto? Proszę o opinie osób, jakie stosowały mydło.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14

Czy warto zakupić mydło alep?

Post#2 » 28 paź 2016, 11:43

Witam. Od dłuższego czasu w moim domu stosuje się mydło alep. A to wobec tego, że jak sama dojrzałaś jest w pełni naturalne i posiada oszałamiające działanie. Mogę w pełni zatwierdzić, że poprawia stan cery i ma działanie antybakteryjne. Pomaga w gojeniu problemów skórnych, a też usuwa swędzenie. Znakomicie nawilża i wygładza cerę co dla mnie jest wielkim plusem. Dodatkowo można go stosować do golenia bądź też mycia włosów. Bezpośrednio mogę polecić zakupienie tego towaru.

podobne tematy:

Wróć do „Na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml