Czy opłaca się stosować olej laurowy?


mariusznowak
Posty: 27
Kontaktowanie:

Czy opłaca się stosować olej laurowy?

Post#1 » 28 paź 2016, 11:04

Hej. Szukałam ostatnimi czasy w internecie jakiegoś preparatu na pryszcze oraz odnalazłam interesującą ofertę. A więc podobno artykuł taki jak olej laurowy http://pachnaca-kraina.pl ma takie właściwości, które pomagają zwalczać wypryski i trądzik. Można używać go bezpośrednio na skórę, albowiem jest w pełni bezpieczny. Niemniej jednak nie mam pojęcia czy to prawda, a nie chcę wydawać bezcelowo pieniędzy. Proszę, więc o wypowiedzenie się osób, które miały szansę korzystać z takiego preparatu. Z góry dziękuje wszystkim za udostępnioną pomoc.

podobne tematy:

henryk1965
Posty: 18

Czy opłaca się wykorzystywać olej laurowy?

Post#2 » 28 paź 2016, 11:15

Dzień dobry. To prawda, że olej laurowy działa kojąco na cerę. Sama miałam problemy z cerą i w szeregu przypadków pojawiały mi się na twarzy pryszcze. Było to niezwykle krępujące i wkurzające. Od kiedy tak właściwie zdecydowałam się na zastosowanie oleju komplikacje zniknęły. Rzeczywiście można stosować ten specyfik bezpośrednio na twarz- nie ma się czego obawiać bowiem jest w pełni bezpieczny. Poza tym używam go na włosy to naturalnie dzięki czemu są one odżywione i mocniejsze, a co więcej pozbyłam się na solidne łupieżu. Zdecydowanie polecam ten kosmetyk.

podobne tematy:

Wróć do „Na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml