Sposób reklamy fotografa który, wykonuje zdjęcia niemowląt w Warszawie


henryk1965
Posty: 18

Sposób reklamy fotografa który, wykonuje zdjęcia niemowląt w Warszawie

Post#1 » 07 paź 2016, 10:14

Dzień dobry, jestem fotografem posiadającym dość długi staż w branży. Specjalizuje się w fotografii dziecięcej w Warszawie. Od jakiegoś czasu jestem zmuszony do poszukiwania nowych zleceń na własną rękę. Dotychczas dobrze sprawdzała się reklama z polecenia. Osoby, które zamawiały u mnie zdjęcia niemowląt polecały mnie następnym rodzinom i tak to się posuwało do przodu. Obecnie już tak nie jest i rozmyślam o reklamie mojej strony w Internecie. Zależy mi na takich frazach: fotografia dziecięca Warszawa http://www.elefantti.pl i nie mam pojęcia jak to zrobić żeby moja strona była wysoko w wyszukiwarce internetowej? Czy ktoś z kolegów może doradzić co zrobić na początku żeby to wszystko pozbierać do kupy i rozpocząć promocję w wyszukiwarce?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16

Sposób reklamy fotografa który, wykonuje zdjęcia niemowląt w Warszawie

Post#2 » 07 paź 2016, 10:26

Dzień dobry. Rozumiem twoją sytuację, natomiast promowanie strony WWW na takie słowa kluczowe jak: fotograf dziecięcy Warszawa nie należy do najprostszych zajęć. Teraz jest ciężko wykonywać pozycjonowanie firmą, które mają długoletnie doświadczenie w branży. Ciągłe zmiany algorytmów i konieczność pozyskiwania odnośników bardzo dobrej jakości przynosi pożądane efekty dla właścicieli wyszukiwarki. Dlatego nie radzę ci się samemu za to zabierać. Będzie to stracony czas a pozycje i tak nie będą dobre. Doradzam zlecić to jakieś profesjonalnej agencji SEO a samu popracować dłużej w studiu na ich usługi. Na 100% tego rodzaju układ będzie dla ciebie korzystniejszy.

podobne tematy:

Wróć do „Na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml