Jak polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?


mariusznowak
Posty: 27
Kontaktowanie:

Jak polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Post#1 » 17 cze 2016, 13:09

Witam, od pewnego czasu zajmuje się reklamą swojej witryny internetowej, niestety nie mogę wejść do pierwszej 10 rezultatów wyszukiwań. Pozyskuje cały czas odnośniki do promowanej strony internetowej. Przeważnie około 30 sztuk dziennie. Staram się również udzielać na blogach powiązanych z moją branżą. Niestety to nie przynosi efektów i od kilku miesięcy nie jestem w stanie ruszyć strony z miejsca. Wspomnę także, że posiadam unikalną treść na wszystkich podstronach. W czym może być problem? Proszę o pomoc.
Podnośniki pacjenta transportowe to lepszy komfort opieki i bezpieczeństwo osoby przewożonej. Podnośniki pacjenta, które ma na stanie nasza wypożyczalnia umożliwiają: szybki transport i podnoszenie pacjenta, lepsza mobilność i odciążenie pacjenta i opiekuna, zabezpieczanie przed urazami i przeciążeniami kręgosłupa opiekuna.

Podnośniki pacjenta służą do łatwego i nie wymagającego siły przemieszczania oraz przewozu osoby z i do łóżka, na wózek czy toaletę. Poprzez zastosowanie akumulatorów, urządzenie może przemieszczać się bez konieczności nieustannego podłączenia do gniazdka elektrycznego. Podnośniki pacjenta dostępne są w różnych rozmiarach oraz wartościach udźwigu. Nasza wypożyczalnia posiada w swojej ofercie nowoczesne podnośniki pacjentów na wynajem - https://osiedle-kamionka.pl/2022/06/13/modele-anatomiczne-kiedy-warto-je-nabywac-lub-mozna-spotkac-obnizki.

Podnośnik pacjenta dla niepełnosprawnych jest bardzo dużym wsparciem dla opiekunów. Nieustanne przenoszenie podopiecznych naraża ich na bóle pleców oraz urazy kręgosłupa. Zastosowanie podnośnika pacjenta - do transportu, elektrycznego zapewnia ulgę a, także ułatwia codzienne czynności. Wykorzystanie podnośnika transportowego daje pacjentowi zdecydowanie większe bezpieczeństwo niż w czasie samodzielnego przenoszenia go przez opiekuna.

Podnośniki pacjenta wannowe to uproszczenie codziennych czynności oraz opieki, które umożliwia: bezpieczną kąpiel bez barier, łatwe opuszczanie i podnoszenie użytkownika, niewymagające dodatkowych instalacji hydraulicznych a, także elektrycznych, pasują do typowych wanien dostępnych na rynku

Celem podnośnika pacjenta wannowego jest umożliwienie bezpiecznej kąpieli zarówno pacjentowi, jak i osobie opiekującej się pacjentem. Świetnie nadaje się zarówno w domu, jak i do różnego typu instytucji. W naszej ofercie dostępne są różne typy podnośników wannowych dla osób niepełnosprawnych.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14

Jak można polepszyć pozycję tego typu strony w wyszukiwarce?

Post#2 » 17 cze 2016, 13:23

Dzień dobry. Dobrze, że dałeś link do strony. Dzięki temu, można zrobić analizę profilu linków i przyczynę niższych pozycji, niż byś chciał. Z tego co zauważyłem na twojej stronie, to jest kilka problemów na samej witrynie. Najważniejsze z nich to sposób wewnętrznego linkowania. Brak odpowiedniej długości treści. Także należało by stworzyć niepowtarzające się tytuły dla wyszukiwarek. Również jeśli chodzi o pozyskiwane przez ciebie odnośniki - są nie najlepszej jakości. Strony, gdzie dodajesz odnośniki są bardzo zaspamowane i wartość takiego odnośnika jest równa 0. Stąd masz takie problemy z wejściem do pierwszej 10 wyników. Szukaj miejsc, gdzie jest ciężko umieścić link do strony. Wówczas parę takich odnośników ma większą moc, niż sto odnośników, które obecnie budujesz. Zacznij robić tak, jak napisałem. Wyniki będą znacznie lepsze.

podobne tematy:

Wróć do „Na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml