Warta uwagi ekipa dekarzy w Opolu


mariusznowak
Posty: 27
Kontaktowanie:

Warta uwagi ekipa dekarzy w Opolu

Post#1 » 07 cze 2016, 15:15

Dzień dobry, potrzebuje dobrych dekarzy z Opolszczyzny. Jestem w trakcie budowy domu i będę potrzebował sprawdzoną ekipę do ułożenia dachu. Naczytałem się już o tak zwanych fachowcach i nie chcę ryzykować. Nie posiadam również znajomych, którzy są już po budowie domu. Tak, więc nie mam możliwości pozyskania telefonów do osób z polecenia. Natrafiłem też na tego rodzaju witrynę WWW: https://el0.pl/2022/06/20/oslony-na-kaloryfer-kiedy-ja-kupic-by-nasze-mieszkanie-wygladalo-innowacyjne , gdzie są ekipy dekarzy z mojego miasta. Lecz wziąć kogoś w ciemno to spore ryzyko. Dlatego prośba do was o jakiekolwiek namiary na sprawdzonych dekarzy z Opolszczyzny.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16

Godna polecenia brygada dekarska w Opolu

Post#2 » 07 cze 2016, 15:24

Witaj, nie ma co tak tragizować. Ja większość brygad miałem właśnie z tego typu stron. Wiadomo jedne ekipy były lepsze, inne słabsze. Natomiast nie było tak źle. Z budowlańcami ugadywałem się na konkretną sumę od zlecenia. Nie płaciłem żadnych zadatków i to powodowało, iż zlecenie było najczęściej fachowo zrobione. Raz tylko dałem zaliczkę na materiał ludziom od ogrodzenia i wtedy były problemy. Jak chcesz dobrą firmę dekarską to skontaktuj się z wykonawcami ze strony i umów się z paroma na spotkanie. Sprawdź ceny i wybierz najlepszą.

podobne tematy:

Wróć do „Na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml