Czy opłaca się kupować takie systemy meblowe do firmy?


henryk1965
Posty: 18

Czy opłaca się kupować takie systemy meblowe do firmy?

Post#1 » 31 maja 2016, 10:48

Witam, przedsiębiorstwo zwiększa liczbę osób i w najbliższej przyszłości musimy przenieść się do większego lokalu. Powszechnie wiadomo, że takie lokale są zazwyczaj w stanie deweloperskim i należy je od początku urządzić. Dlatego moje pytanie czy warto inwestować w takie meble: Obrazek - prezentują się doskonale na zdjęciach. Natomiast koszt ich zakupu jest dość wygórowany i nie wiem czy przyniesie jakąś wartość dla prowadzonej przez nas firmy. Wiadomo wygląd firmy jest bardzo ważny, ale czy meble najwyższej klasy aż tak polepszają efektywność pracowników i wpływają na podejmowanie decyzji przez potencjalnych kontrahentów?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14

Czy jest warto inwestować w tego rodzaju systemy meblowe do firmy?

Post#2 » 31 maja 2016, 10:56

Witaj, to już zależy od waszych możliwości finansowych. Wystrój firmy jest bardzo ważny, lecz musi być zgodny z portfelem waszych kontrahentów. Jeśli kooperujecie z małymi firmami to przepych w waszej firmie ich odstraszy. Będą tkwili w przekonaniu, że jesteście drogą firmą i będą zwracać się do konkurencyjnych firm. Ich zachowanie ma logiczne przesłanki, gdyż wydatki na tego rodzaju meble przeniesiecie na swoich kontrahentów. W sytuacji, w której kooperujecie z dużymi firmami, gdzie ważny jest komfortowy wygląd biura, aby was oceniali jako poważnego partnera to oczywiście warto kupić tego rodzaju zabudowy meblowe. Tak jak już wspominałem. Wszystko zależy od rodzaju klientów.

podobne tematy:

Wróć do „Na dowolny temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml